AS-501 helmen
ArmorSource.com
De AS-501 zoals deze in 2014 werd ingevoerd voor de Para's van de Luchtmobiele Brigade en het Korps Mariniers.Vanaf eind 2021 werd de AS-501 vervangen door de P6N.
De AS-501 werd ingevoerd als de Helm, Para, Composiet, M-Boa, O-groen. M-Boa staat voor: Met Boa en dit is het verstelsysteem achterop. O-groen staat voor de kleur, Olijf groen.
De helmschalen en binnenwerk zijn van ArmorSource en het kinriem-systeem is van Team Wendy. Deze helmen zijn geleverd door Profile.
De AS-501 werd geleverd met het standaard P2 7-pad binnenwerk en de R3 kinriem-systeem met BOA van Team Wendy.
Defensie heeft de AS-501 ingevoerd in 4 helmschaal maten, namelijk: S, M, L en XL. De kinriem-systeem is ingevoerd in 2 maten, namelijk: S/M en L/XL.De hier afgebeeld exemplaar is een helmschaal M met kinriem-systeem maat S/M.
Copyright Dutchhelmets©. Alle rechten voorbehouden / All rights reserved